Wizytówki Plastikowe PCV

o błyszczącej lub matowej powierzchni

Specyfikacja

 • Rozmiar: 85×54 mm
 • Zaokrąglone rogi: 3 mm
 • Grubość: 0.5 mm lub .7 mm
 • Materiał: Białe tworzywo PVC
 • Powierzchnia: Błyszcząca lub matowa
 • Kolory: (CMYK/CMYK) – Dwustronnie kolorowe
 • Minimalne zamówienie: 100 szt. jednego wzoru

Cennik druku wizytówek plastikowych

Nakładgrubość 0.5 mmgrubość 0.7 mm
250252 zł199 zł
500252 zł299 zł
1000352 zł416 zł
1500705 zł623 zł
2000705 zł829 zł

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.
Ceny netto + 23% VAT

Informacje

Wizytówki plastikowe drukujemy na wysokiej jakości białym tworzywie sztucznym PCV o grubości 0.5 lub 0.7 mm. Wizytówki o grubości 0.7 mm mają taką sama grubość jak tradycyjne karty kredytowe i nie różnią się od nich jakością wykonania.

Wizytówki drukowane są dwustronnie w pełnym kolorze, CMYK/CMYK, na nowoczesnych maszynach do druku offsetowego dzięki czemu jesteśmy w stane zagwarantować końcowy produkt bardzo wysokiej jakości w zakresie odwzorowania kolorów. Wszystkie wizytówki, po wydrukowaniu, są dodatkowo laminowane błyszczącą lub matową folią,  który bardzo podnosi estetykę wykonanych w ten sposób wizytówek i jedocześnie doskonale zabezpiecza nadrukowaną grafikę przed uszkodzeniem i warunkamia atmosferycznymi. Wizytówki są bardzo trwałe, nie łamią się a nadrukowana grafika się nie ściera.

Laminowanie błyszczącą folią sprawia, że nadrukowane kolory są bardziej nasycone i pozostają przez cały czas „żywe”

Laminowanie matową folią powoduje, że nadrukowane kolory stają się przygaszone, mniej intensywne, natomiast wizytówki pokryte matowym laminatem są odbierane jako bardziej eleganckie.

Wszystkie wizytówki mają zaokrąglone narożniki co wpływa na estetykę końcowego produktu oraz zwiększa bezpieczeństwo ponieważ plastik, z którego wykonane są wizytówki,  jest twardy i brak zaokrągleń mógłby spowodować uszkodzenia ciała. Oczywiście można także zamówić wizytówki bez zaokrąglonych narożników.

Opcje

Oferujemy dodatkowe opcje dzięki którym można uatrakcyjnić wygląd wizytówek. Wymienione niżej opcje można zastosować tylko na wizytówkach o grubości 0.7 mm

 • Lakierowanie wybranych elementów błyszczącym lakierem UV.
 • Lakier punktowy UV jest nakładany na wizytówki, o matowej powierzchni, tylko na wybranych obiektach. Elementy pokryte tym lakierem są bardziej „błyszczące” niż pozostałe. Przez zastosowanie lakierowania miejscowego podnosi się walory estetyczne projektu. Lakier UV jest nakładany, techniką sitodrukową, tylko na pierwszą stronę i tylko na wizytówkach o grubości 0.7 mm. Więcej informacji…

 • Hotstaming.
 • Hotstamping, podobnie jak lakierowanie UV pozwala na wyróżnienie wybranych elementów projektu poprzez naniesienia na projekt specjalnej metalicznej folii. Do wybory jest kilka kolorów (złoty, srebrny, czerwony, niebieski, zielony lub czarny). Więcej informacji…

  Folia nakładana jest tylko na pierwszą stronę i tylko na wizytówki o grubości 0.7 mm.

 • Dziurkowanie.
 • W wizytówkach można wykonać, w dowolnym miejscu, otwór o średnicy 4 mm dzięki czemu zwykła wizytówka zmienia się w identyfikator, brelok, zawieszkę lub metkę.

Na tych samych elementach projektu nie można stosować jednocześnie lakieru wybiórczego UV i hotstampingu.